KOMÍNY

Komínové tvárnice

Komínové tvárnice jsou vyrobeny z liaporbetonové směsi. Mají tak potřebné tepelně-izolační vlastnosti. V rozích tvárnic jsou otvory pro umístění montážních spojek a ocelové výztuže.

Komínové vložky, odbočky, vymetačky

Komínové vložky patří mezi tenkostěnné komínové prvky z keramiky, které tvoří průduch ve vícevrstevném komíně. Komínové vložky jsou dilatačně a tepelně odděleny od komínového pláště. Komínové vložky jsou vysoce odolné proti spalinám, mají takřka neomezenou životnost a velmi nízkou nasákavost a vyhovují najvyššímu teplotnímu zatížení. Standardně jsou dodávány v průměrech 160 a 200 mm. Kvalitní výrobní zpracování, použitá vstupní surovina a výrobní proces zajišťují nejvyšší teplotní odolnost do 600 °C provozní teploty.

Komínová izolace

Izolační rohož slouží k izolaci komínového průduchu. Zároveň zajišťuje při zatopení udržení optimální teploty vložky. Komín pak lépe a rychleji táhne a dochází k optimálnímu procesu spalování. Izolační rohože jsou vyrobeny z kvalitní kamenné vlny. Na vnitřní straně jsou opatřeny zářezy pro optimální přilnutí k plášti komínu.

Ostatní příslušenství

Komínové stříšky
Komínové hlavice
Kondenzační jímky
Komínové dvířka
Komínové tmely

Přihlásit se k odběru KOMÍNY