KANALIZACE

KG

Prvky: Trubky, kolena, odbočky, přechodky, přesuvky, zátky

Šířka: 110mm, 125mm, 150mm, 200mm

Délky trubek: 0.5m, 1m, 2m, 3m, 5m

Úhly kolen: 15°, 30°, 45°, 60°, 87°

HT

HT-Systém je kompletní systém pro vnitřní kanalizaci se širokým výběrem prvků. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí. Snadné spojování pomocí násuvných hrdel, těsněných elastomerovým kroužkem, urychluje na rozdíl od lepených či svařovaných systémů jinak obtížnou montáž. Zároveň zaručuje okamžitou a dokonalou těsnost spojů. Systém je určen k výstavbě připojovacího, odpadního, větracího a svodného potrubí uvnitř budov (oblast použití B) v případě vyššího teplotního, či chemického zatížení, avšak bez nároku na sníženou hořlavost.

Drenážní hadice

DRENÁŽNÍ TRUBKA žlutá je velmi dobrým pomocníkem při odvodu vody od spodní stavby vašeho domu. Jedná se o velmi pevnou drenážní trubku s perforací po celé své délce. Drenážní trubka je velmi flexibilní a přitom ohebná, má malou hmotnost a proto se při práci s ní velmi dobře manipuluje. Má průměr 50mm, 80mm,100mm. 125mm a délku 50bm, je vyrobena PVC-U materiálu, což je pevná a odolná umělá hmota. Všeobecně se drenážní trubky používají ve stavebnictví, zejména při řešení spodní stavby a odvodu vody od základů.

Žlaby, Rošty, Gaigry

Liniové odvodnění - Jak již název vypovídá, liniovým odvodněním je míněno sběrné zařízení, které zachytává dešťovou vodu z dané odvodňované plochy a odvádí ji pryč, například do kanalizace. Toto sběrné zařízení má tvar linie a může být umístěno napříč nebo podélně daného odvodňovaného území. Na výběr máme nižší a vyšší žlaby pozinkované, plastové, plastové zátěžové a betonové. Žlaby jsou v metrových délkách.

Rošty jsou vyráběny plastové nebo pozinkované.

Gaigr máme skladem s košíčkem. V barvě černé, hnědé, šedé.

Přihlásit se k odběru KANALIZACE